#Poznaj #zabezpieczeń #Microsoft #Webinar #VirtualIT

Microsoft 365 SecurityMicrosoft 365 stanowiący kluczową platformę dla ogromnej liczby firm i organizacji, staje się celem ataków coraz większej liczby hakerów. Administratorzy powinni wiedzieć, jak prawidłowo skonfigurować ustawienia zabezpieczeń platformy Microsoft 365, ponieważ domyślne ustawienia zabezpieczeń po prostu nie wystarczą, aby zapobiec atakom. Już jutro (we czwartek drugi termin) odbędzie się webinarium Altaro/Hornetsecurity, 6 ustawień w konfiguracji zabezpieczeń Microsoft 365, które każdy administrator musi znać, opracowane w ten sposób, aby pomóc w ustaleniu priorytetów dostępnych w obrębie mechanizmów zabezpieczeń M365.

Podczas godzinnego spotkania Paul Schnackenburg, autor M365 Security Checklist oraz MVP firmy Microsoft, Andy Syrewicze, pokażą Ci krytyczne funkcje zabezpieczeń, a także niektóre niedoceniane funkcje, które mocno uszczelniają i podnoszą poziom ochrony środowiska Microsoft 365 w Twojej firmie.

Godzinne, bezpłane seminarium internetowe odbędzie się dwa razy na żywo (we wtorek 28 i we czwartek 30 czerwca) tak aby umożliwić uczestnictwo jak największej liczbie osób. Tematyka webinaru obejmie całościowe ustawienia zabezpieczeń poczty e-mail, zasady dostępu, ustawienia udostępniania dokumentów z SharePoint i kontrolę dostępu, zarządzanie tożsamością, Microsoft Information Protection, OAuth i wiele więcej!

Altaro / Hornetsecurity Microsoft 365 Webinar Security

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zabezpieczenia M365, możesz uzyskać na nie odpowiedzi od ekspertów podczas webinarium Q&A.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia: 6 Must-Have Microsoft 365 Security Configurations Every Admin Needs to Know

Łącząc umiejętności zdobyte podczas tego webinaru z listą kontrolną zabezpieczeń Microsoft 365 (Microsoft 365 Security Checklist), uzbroisz się w wiedzę niezbędną do obrony instancji M365 przed atakami.

W ramach premii wszyscy zarejestrowani na to szkolenie otrzymają bezpłatnie kopię eBooka Microsoft 365 Security Checklist od razu po dokonaniu rejestracji na to wydarzenie!

I.
Data: Wtorek, 28 czerwca 2022 r.
Godzina: 22:00 czasu polskiego
II.
Data: Czwartek, 30 czerwca 2022 r.
Godzina: 14:00 czasu polskiego

-> Zarezerwuj miejsce na 28 lub 30 czerwca!

Share:

administrator

ahmedaljanahy Creative Designer @al.janahy Founder of @inkhost I hope to stay passionate in what I doing

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *